46. Album ,,Twój pierwszy roczek" dla chłopca
 Baza albumowa w rozmiarze 20 cm x 20 cm (karty w środku 18x18 cm)
Metalowe koła spinające cały album są otwierane (można dodać własne karty)Bobas na okładce z elementami 3D (głowa i buciki odstające od podłoża )

Karta z miejscem na opis i zdjęcie USG malca z tagiem ,który można schować w kieszonce za zdjęciem . Całość przyozdobiona wstążeczką , stempelkami oraz tekturową rameczką wokół profilu kobiety w ciąży.

 Karta z rozwijalnym miejscem na zdjęcia (5 zdjęć) i metryczką narodzin małego szkraba oraz dodatkowym miejscem na notatki .
Sąsiadująca strona jest miejscem na uwiecznienie pierwszego dnia w domu kruszynki (z miejscem na 3 zdjęcia )
 Strona z miejscem na 3 zdjęcia z Chrztu Świętego oraz krótki opis. Przyozdobiona złotym napisem z tekturki oraz cyfrowym stempelkiem.
Pierwsze święta malucha zawsze są warte uwiecznienia . Rozwijalna karta na 5 zdjęć , miejcie na opis wydarzenia. Ozdobna gipsowa choinka, odstające od podłoża mikołaj, renifer i skarpeta na świąteczne prezenty .
Jedne z największych wydarzeń : pierwszy ząbek i pierwszy kroczek
Tekturowe napisy w albumie odstają od podłoża , maleńkie body podklejone na kostce dystansującej (elementy 3 d). Na karcie z pierwszym ząbkiem stempelek , pod szklanym kaboszonem kryje się malutki ząbek
Miejsca na zdjęcia rodzinne 

 Przed ostatnie karty to miejsca na zdjęcia z wszystkich 12 miesięcy malutkiego człowieczka, aby można było zobaczyć jak się zmieniał.
Zdjęcie z dnia pierwszych urodzin
Na końcu miejsce na wpisanie dat takich wydarzeń jak pierwsze słowo , itp... oraz kieszeń na 2 płyty CD ze zdjęciami ,które nie zmieściły się w albumie . Nad kieszeniom znajduje się ogranicznik zapobiegający wypadnięciu płyty . (album bez płyt CD)


5 komentarzy

Archiwum