81. Album "Pierwszy Roczek" dla Adasia

Album jako pamiątka pierwszego roku dziecka, z miejscem na zdjęcia upamiętniające najważniejsze wydarzenia z życia Małego Człowieczka. Fotki do umieszczenia na specjalnych kartach typu "książeczka", każda z kart mieści 3 zdjęcia. W całym albumie miejsce na 39 zdjęć w formacie ok. 9cmx13 cm oraz 12 zdjęć w rozmiarze 5cmx5cm.  Miś na okładce wykonany z mięciutkiego białego filcu, z ozdobnymi przeszyciami, szklistymi oczkami oraz połyskującym noskiem. Przyozdobiony koszulką z malutką główką kaczuszki zamkniętą pod szklanym kaboszonem. Album w rozmiarze 20cmx 20cm (karty w środku ok. 19cmx19cm). Album mieści 7 kart (14stron i 2okładki). Poniżej więcej zdjęć szczegółów oraz opisy .
Grafika z dzidziusiem autorstwa janet . Karta z miejscem na zdjęcia USG z ciąży . Przyozdobiona wyciętym z połyskującego perłowego papieru kształtem kobiety w ciąży  z dziecięcym bucikiem . Całość umieszczona w tekturowej rameczce.  Dodatkiem jest stempelek z napisem  "Kocham cię Maluszku, który mieszkasz w moim Brzuszku."

 Na każdej stronie za zdjęciami w "kieszonkach" umieszczone ozdobne tagi z miejscem na opis zdjęć np. datę wydarzenia. Strony albumu wykonane z najwyższej jakości papierów ozdobione stempelkami, ozdobami 3d lub tekturowymi elementami i napisami np. wózek .

Dzień narodzin przyozdobiony stemplem z metryczką oraz malutkim raczkującym chłopczykiem ze złotą koroną. Obok karta -pierwszy dzień w domu .

Ząbek wykonany z połyskującego perłowego papieru z ruszającymi oczkami. Bobasek obok autorstwa janet.

 Karty z 3 "prezencikami" ,które po rozwiązaniu ukazują harmonijki z miejscem na zdjęcia w rozmiarze 5cmx5cm. Jest ich 12 na każdy miesiąc , by można było zaobserwować jak zmieniała się nasza kruszynka. Obok karta na fotki z pierwszych urodzin.

 Ostatnie karty z miejscem na zdjęcia rodzinne oraz wypisanie np. pierwszego słowa, ulubionej zabawki, itp.
Album jest wspaniałą pamiątką na długie lata dla rodziców , ale również dla dziecka , które w późniejszym czasie będzie mogło wrócić do tych wspomnień.

2 komentarze

Archiwum