82. Album Basi "Pierwszy roczek"

Album jako pamiątka pierwszego roku dziecka, z miejscem na zdjęcia upamiętniające najważniejsze wydarzenia z życia Małego Człowieczka. Fotki do umieszczenia na specjalnych kartach typu "książeczka", każda z kart mieści 3 zdjęcia. W całym albumie miejsce na 39 zdjęć w formacie ok. 9cmx13 cm oraz 12 zdjęć w rozmiarze 5cmx5cm. Album w rozmiarze 20cmx 20cm (karty w środku ok. 19cmx19cm). Album mieści 7 kart (14stron i 2okładki). Poniżej więcej zdjęć szczegółów oraz opisy.


 Grafika z dzidziusiem autorstwa janet . Karta z miejscem na zdjęcia USG z ciąży . Przyozdobiona stempelkiem kobiety w ciąży.

Dzień narodzin przyozdobiony stemplem z metryczką oraz malutkim raczkującym bobasem. Obok karta -pierwszy dzień w domu. Na każdej stronie za zdjęciami w "kieszonkach" umieszczone ozdobne tagi z miejscem na opis zdjęć np. datę wydarzenia. Strony albumu wykonane z najwyższej jakości papierów ozdobione stempelkami, ozdobami 3d lub tekturowymi elementami i napisami np. wózek .

 Ząbek wykonany z papieru z ruszającymi oczkami. Bobasek obok autorstwa janet.

Karty z 3 "prezencikami" ,które po rozwiązaniu ukazują harmonijki z miejscem na zdjęcia w rozmiarze 5cmx5cm. Jest ich 12 na każdy miesiąc , by można było zaobserwować jak zmieniała się nasza kruszynka. Obok karta na fotki z pierwszych urodzin.


 Dziecko na okładce z elementami 3D : odstająca od podłoża główka i nóżki . Dodatkowy w rączkach trzyma miniaturowego pluszowego króliczka.

Brak komentarzy

Archiwum