87. Album Roczek Marcjanny

Album jako pamiątka pierwszego roku dziecka, z miejscem na zdjęcia upamiętniające najważniejsze wydarzenia z życia Małego Człowieczka. Fotki do umieszczenia na specjalnych kartach typu "książeczka", każda z kart mieści 3 zdjęcia. W całym albumie miejsce na 39 zdjęć w formacie ok. 9cmx13 cm oraz 12 zdjęć w rozmiarze 5cmx5cm.  Myszka na okładce wykonana z mięciutkiego białego filcu, posiada błyszczące oczka i nosek w kształcie serca. Przyozdobiona spódniczką oraz puchatym materiałowym serduszkiem. Album w rozmiarze 20cmx 20cm (karty w środku ok. 19cmx19cm). Album mieści 7 kart (14stron i 2okładki). Poniżej więcej zdjęć szczegółów oraz opisy .

Grafika z dzidziusiem autorstwa janet . Karta z miejscem na zdjęcia USG z ciąży . Przyozdobiona wyciętym z połyskującego perłowego papieru kształtem kobiety w ciąży  z dziecięcym bucikiem . Całość umieszczona w tekturowej rameczce.  Dodatkiem jest stempelek z napisem  "Kocham cię Maluszku, który mieszkasz w moim Brzuszku."

  Na każdej stronie za zdjęciami w "kieszonkach" umieszczone ozdobne tagi z miejscem na opis zdjęć np. datę wydarzenia. Miejsce na zdjęcia wykonane w formie "książeczek", dzięki temu każda strona mieści 3 zdjęcia .Strony albumu wykonane z najwyższej jakości papierów ozdobione stempelkami, ozdobami 3d lub tekturowymi elementami i napisami np. wózek .

 Ząbek wykonany z połyskującego perłowego papieru z ruszającymi oczkami. Bobasek obok autorstwa janet.

  Karty z 3 "prezencikami" ,które po rozwiązaniu ukazują harmonijki z miejscem na zdjęcia w rozmiarze 5cmx5cm. Jest ich 12 na każdy miesiąc , by można było zaobserwować jak zmieniała się nasza kruszynka. Obok karta na fotki z pierwszych urodzin.

 Ostatnie karty z miejscem na zdjęcia rodzinne oraz wypisanie np. pierwszego słowa, ulubionej zabawki, itp.
Album jest wspaniałą pamiątką na długie lata dla rodziców , ale również dla dziecka , które w późniejszym czasie będzie mogło wrócić do tych wspomnień.


Brak komentarzy

Archiwum