91. Album "Roczek Nikoli"

 Album większy niż zazwyczaj wykonuję bo w rozmiarze 25cm x 25 cm . Idealny jako pamiątka pierwszego roku dziecka, z miejscem na zdjęcia upamiętniające najważniejsze wydarzenia z życia Małego Człowieczka. Fotki do umieszczenia na specjalnych kartach typu "książeczka", każda z kart mieści 3 zdjęcia w formacie ok. 10cm x 15cm.  Dziewczynka na okładce wykonana w postaci aniołka ze skrzydełkami z  mięciutkiego białego filcu, z malutkim pluszowym króliczkiem. Karty w środku albumu w rozmiarze 25cm x 25cm. Album widoczny na zdjęciach mieści 8 kart (16stron i 2okładki). Poniżej więcej zdjęć szczegółów oraz opisy . Grafika z dzidziusiem autorstwa janet . Karta z miejscem na zdjęcia USG z ciąży . Przyozdobiona wyciętym z połyskującego perłowego papieru kształtem kobiety w ciąży  z dziecięcym bucikiem . Całość umieszczona w tekturowej rameczce.  Dodatkiem jest tekturowy napis Oczekiwanie.


 Dzień narodzin przyozdobiony stemplem z metryczką oraz malutkim raczkującym chłopczykiem ze złotą koroną. Obok karta -pierwszy dzień w domu .

  Na każdej stronie za zdjęciami w "kieszonkach" umieszczone ozdobne tagi z miejscem na opis zdjęć np. datę wydarzenia. Strony albumu wykonane z najwyższej jakości papierów ozdobione stempelkami, ozdobami 3d lub tekturowymi elementami i napisami np. wózek .

 Ząbek wykonany z połyskującego perłowego papieru z ruszającymi oczkami.

 Na karcie z pierwszymi świętami wielkanocnymi futerkowe króliczki , wykonane z mięciutkiego szarego futerka.

Ostatnie karty z miejscem na zdjęcia rodzinne oraz wypisanie np. pierwszego słowa, ulubionej zabawki, itp.

1 komentarz

Archiwum