Albumy Pamiątki Pudełka Breloki Biżuteria Notesy/Przepiśniki Kartki Zaproszenia

Papierowe Skarby scrapbooking, personalizowane albumy na roczek, pamiątki Chrztu, metryczki narodzin: Box Ślubny dla Magdaleny i Michała

czwartek, 4 maja 2017

Box Ślubny dla Magdaleny i Michała


Pamiątkowy exploding box z okazji ślubu. Wieczko zamiast wstążki zdobi kompozycja kwiatowa, ażurowa połyskliwa serwetka oraz imiona młodych. W środku oczywiście nie mogło zabraknąć ślubnego tortu, który składa się z trzech pięter. Każde zdobione srebrzystymi kuleczkami oraz kwiatami. Zwieńczeniem tortu są złote obrączki . Pudełko przygotowane z przepięknych papierów o kolorystyce delikatnego różu, a całość przełamana zielenią. Na każdej ze ścianek ozdobna serwetka z motywami nawiązującymi do tego szczególnego dnia : tekturowa para młoda, ażurowe serce okalające malutkie złote obrączki, pamiątkowa kartka z kalendarza oraz życzenia.


Strony z ozdobnymi serwetkami mogą być również kieszonkami na pieniążki (np. za parą młodą i obrączkami), ten box był akurat prezentem od pracowników firmy. Miał być czymś w rodzaju kartki gratulacyjnej , więc kieszonek na pieniążki nie posiadał.
Zdjęcia nie oddają w pełni uroku pudełeczka.


1 komentarz:

Facebook | Instagram | Bloglovin | E-mail
copyright Papierowe Skarby