O mnie

    

    Cześć, mam na imię Natalia, tworzę albumy i pamiętniki o tematyce ciążowej oraz dziecięcej.  Od kilku lat pomagam w ten sposób zatrzymywać wspomnienia. 

    Założyłam Papierowe Skarby ponad 10 lat temu. Wtedy, miała to być odskocznia od codzienności, moje miejsce w sieci. Pierwszy album wykonałam dla bliskiej osoby, po narodzeniu jej dziecka. Pamiętam go do dziś. Może nie był doskonały, ale spełniał najważniejszą funkcję - pozwalał zatrzymać te ulotne momenty, kiedy na świecie pojawia się Cud życia.
Od 2015 roku Papierowe Skarby działają jako mała firma z wielkim sercem ♡.

"Dobre wspomnienia są jak klejnoty(...). Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę."
James Patterson, Pamiętnik pisany miłością

    Wspomnienia to jedne z naszych najpiękniejszych skarbów. Dzięki nim wyjątkowe chwile pozostają wiecznie żywe, a zachowane na zdjęciach sprawiają, że możesz przeżywać je wiele razy. 
Na pewno, zdarzyła Ci się taka sytuacja, że przez głowę przemknęła Ci myśl "żeby ten moment trwał wiecznie". Niestety, to nie do końca możliwe. Nie masz pilota do swojego życia, na którym wciśniesz przycisk "replay" i ponownie doświadczysz tej chwili. Możesz jednak zacząć kolekcjonować te najważniejsze wspomnienia w postaci zdjęć, zapisków, pamiątek. Dzięki temu na pewno nie ulecą z pamięci z biegiem czasu, a z pomocą moich Papierowych Skarbów na pewno Ci się to uda. 

Twoje wspomnienia to skarby, a one zasługują na odpowiednią oprawę...